JNT Group

#1

EKSPORTUJEMY DO PONAD 20 KRAJÓW

Aktualnie oferujemy nasze produkty w 22 krajach na 4 kontynentach i stale rozwijamy sieć naszych kontaktów biznesowych na całym świecie.

W ciągu ostatnich 2 lat istotnie zdynamizowaliśmy działalność eksportową, inwestując zarówno w relacje z kontrahentami, rozwój najbardziej potencjałowych kanałów sprzedaży na poszczególnych rynkach, jak i marketing, co poskutkowało podwojeniem sprzedaży na rynkach zagranicznych.

W 2019 roku osiągnęliśmy rekordową sprzedaż 1,5 miliona butelek!

#2

MONTE SANTI GLOBALNĄ MARKĄ!

Ponad 50% naszych obrotów na rynkach zagranicznych stanowi sprzedaż produktów pod flagową marką Monte Santi.

Marka kierowana jest głównie do kobiet i ofertuje zróżnicowany i stale rozwijany asortyment produktów na różne okazje. W portfolio znajdują się zarówno wina musujące, koktajle, jak i wina spokojne.

Na większości rynków zagranicznych produkty wspierane są działaniami z zakresu shopper marketingu, co przekłada się na stały wzrost wartości sprzedaży.

#3

Butelkujemy i dystrybuujemy wina importowane z Nowego Świata

Umacniamy naszą pozycję na rynku winiarskim, oferując elastyczne warunki współpracy dla win importowanych luzem z Nowego Świata (np. Nowej Zelandii, Chile, Argentyny i USA).

Ważnym krokiem w kierunku poszerzenia naszego portfolio w kategorii win gronowych było przejęcie, w 2019 roku, spółki Platinum Wines, jednego z kluczowych dystrybutorów i importerów win gronowych z całego świata, a przede wszystkim z Bułgarii, Mołdawii, Gruzji i Chile.

#4

Uczestniczymy w najważniejszych targach branżowych

Jesteśmy obecni na najważniejszych międzynarodowych imprezach wystawienniczych i handlowych.

Między innymi od ponad 15 lat wystawiamy się na głównych targach win i alkoholi ProWein w Düsseldorfie, budując bezpośrednie relacje z kontrahentami i profesjonalistami z branży.

Od ponad 10 lat uczestniczymy w targach PLMA „World of Private Label” w Amsterdamie – największym zgromadzeniu klientów prywatnych marek.

Od 3 lat jesteśmy także obecni na targach PRODEXPO w Moskwie – ważnym wydarzeniu w branży spożywczej i alkoholowej w Rosji i Europie Wschodniej.

Dział Eksportu
Wojciech Polan
Head of International Business Development