JNT Group

Podstawową działalnością JNT GROUP S.A. Sp.K. jest produkcja i sprzedaż wyrobów winiarskich na rynku polskim i zagranicznym.

Naszą wizją jest być nowoczesną, innowacyjną firmą będącą liderem w branży dzięki możliwie największej liczbie stałych, lojalnych wobec marki Klientów. Chcemy to osiągnąć pielęgnując takie wartości jak innowacja, ciągły rozwój i doskonalenie, szacunek i zrozumienie konsumenta.

Jesteśmy dumni z naszej historii i wspólnie z najlepszym zespołem współpracowników chcemy aktywnie kreować przyszłość naszej firmy.

Naszym największym wyzwaniem jest ciągłe zaskakiwanie konsumenta najwyższej jakości produktami, które pozwalają zwiększać grono naszych zadowolonych konsumentów.

Naszą największą siłą jest zespół ambitnych, dynamicznych ludzi, którzy tworzą unikatową kulturę naszej firmy.

Od naszych pracowników oczekujemy stałego doskonalenia, chęci rozwoju, profesjonalizmu i aktywnego współtworzenia unikatowej firmy na rynku. Jednocześnie gwarantujemy systematyczne szkolenia oraz pracę w firmie, która inwestuje w infrastrukturę, zasoby ludzkie i troszczy się o środowisko pracy oraz ochronę środowiska, a także integruje z lokalną społecznością.

Wizję realizujemy

  • stosując nowoczesne metody zarządzania,
  • tworząc unikatowy zespół ludzi,
  • spełniając wymogi i doskonaląc Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności, zgodnie z wymaganiami HACCP, wytycznymi Codex Alimentarius oraz standardów BRC Food i IFS Food,
  • zapewniając autentyczność, legalność, najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo naszych wyrobów.