Kariera

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU JNT GROUP!

Niezależne od tego, czy jesteś doświadczonym Specjalistą, który chce zrobić kolejny krok w swojej karierze, czy Studentem szukającym praktyk lub Absolwentem zainteresowanym stażem albo pierwszą pracą po studiach – w naszej organizacji znajdziesz dla siebie atrakcyjne możliwości rozwoju.

POZNAJ NAS!

Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasi Pracownicy mogli nie tylko spełniać się zawodowo w oparciu o stabilne fundamenty zatrudnienia, ale po prostu czuli się u nas dobrze i swobodnie mogli rozwijać swoje kompetencje i pasje.

Wierzymy, że rozwój i sukces firmy nie są możliwe bez zgranego zespołu, który tworzą zaangażowani i zmotywowani Pracownicy. Jesteśmy zdeterminowani, aby wspólnie osiągać założone cele.

Nasze wartości stanowią podstawę każdego naszego działania. Są wyrazem tego, kim jesteśmy, jak postępujemy i w co wierzymy. To:

 • AMBICJA
 • DOSKONALENIE
 • INNOWACYJNOŚĆ
 • NASTAWIENIE NA KLIENTA
 • WSPÓŁPRACA I WZAJEMNY SZACUNEK

SPRAWDŹ, KOGO AKTUALNIE SZUKAMY!

Oferujemy:

 • pracę w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa IFS/BRC
 • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premie miesięczne i nagrody
 • pracę w systemie dwuzmianowym
 • dodatek za pracę w nocy
 • karty sportowe
 • prywatna opieka medyczna

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

 • LIDER W BRANŻY – Jesteśmy najszybciej rozwijającym się i odnoszącym największe sukcesy producentem i importerem w branży winiarskiej. W ostatnich latach również dynamiczne rozwijamy naszą sprzedaż na rynkach zagranicznych. Dołączając do nas będziesz mógł uczestniczyć w tworzeniu firmy nastawionej na sukces i mieć realny wpływ na jej wzrost na arenie międzynarodowej.
 • ZESPÓŁ EKSPERTÓW – Wiemy jak ważny jest ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Współpracując z prawdziwymi Ekspertami tworzącymi nasz Zespół, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, będziesz mógł uczyć się od najlepszych i dynamicznie rozwijać swoje kompetencje.
 • ROZWÓJ KARIERY – Pomożemy Ci w zarządzaniu Twoją karierę oferując indywidualny plan szkoleń i rozwoju. Z nami będziesz mógł podejmować nowe wyzwania zawodowe!
 • KORZYŚCI DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY – Oferujemy atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, w tym prywatną opiekę medyczną i karty sportowe dla Ciebie i Twojej najbliższej Rodziny.
 • INICJATYWY SPOŁECZNE – Jeżeli tylko będziesz chciał, umożliwimy Ci wkład w pomoc lokalnej społeczności. O naszych inicjatywach społecznych możesz przeczytać w zakładce CSR.
 • WSPIERANIE INTEGRACJI ZESPOŁÓW – Komfortowe samopoczucie Pracowników to też ich wzajemne relacje. Zależy nam na tym, aby każdy w naszym Zespole czuł się dobrze i mógł dobrze poznać swoich współpracowników, dlatego regularnie organizujemy różnego rodzaju spotkania integracyjne i różnorodne eventy.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

Procesy rekrutacji różnią się w zależności od stanowiska, na które poszukujemy kandydata. Po otrzymaniu Twojej aplikacji, rekruter przeanalizuje ją pod kątem dopasowania do stanowiska. Po pomyślnym przejściu tej wstępnej selekcji, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Najczęściej kolejnymi etapami w procesie rekrutacji są spotkania z pracownikami Działu HR i przyszłym przełożonym. Na spotkaniach będziemy zwracać uwagę na to, czy pasujesz do naszej kultury organizacyjnej i dopytamy o Twoje osiągnięcia oraz motywację. Możemy Cię też poprosić o rozwiązanie zadań lub testów.

PROGRAM LETNICH PRAKTYK

Od wielu lat aktywnie współpracujemy z uczelniami w całym kraju i wiemy jak duże znaczenie dla studentów ma możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem specjalistów i przekucie wiedzy teoretycznej w praktykę.

Nasz program wakacyjnych staży to szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia w takich specjalizacjach, jak: Marketing, Sprzedaż, Księgowość, Kontroling, Logistyka, HR i IT.

Zapraszamy studentów III-V roku lub absolwentów uczelni, do roku po ukończeniu studiów. Praktyki odbywają się w Dobroniu – w naszej Centrali lub w Warszawie – w dziale Brand Marketingu.

Już od marca szukaj na naszej stronie ogłoszeń z ofertami praktyk!

PRACA NA PRODUKCJI I W CENTRUM LOGISTYCZNYM

Dołącz do Zespołu Produkcji JNT Group (będziesz obsługiwał maszyny w obszarze technologii produkcji lub przy linii rozlewniczej) lub do Zespołu Centrum Logistycznego. Wszystkim naszym Pracownikom zapewniamy pełne przeszkolenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Jeśli nie znalazłeś aktualnie interesującej oferty pracy, ale chcesz by Twoje CV znalazło się w naszej bazie, wyślij aplikację do naszej bazy: moc.p1716457268uorgt1716457268nj@rh1716457268. W treści maila dodaj klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JNT GROUP S.A. SP.K. z siedzibą w Dobroniu przy ul. Sienkiewicza 68 moich danych osobowych zawartych w aplikacji/kwestionariuszu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w JNT GROUP.”

Informacje o przetwarzaniu danych kandydatów:

Informujemy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe w zakresie i celach określonych szczegółowo poniżej. Niniejszy dokument stanowi realizację obowiązków określonych w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”).

expand consent